Inwestor

Inwestorem realizowanego projektu Dom pod Akacją jest spółka Centrum Ekologicznego Budownictwa Mieszkaniowego, która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych i elastycznie dopasowanych usług organizacji  przedsięwzięć budownictwa domów i mieszkań. Obejmuje to zakres od nabycia gruntu, po projektowanie w oparciu o renomowane firmy architektoniczne, pozyskiwanie prawnych pozwoleń na budowę, nadzór nad realizacją budowy, aż do przekazania gotowych lokali wraz z przynależną im infrastrukturą. Poszerzamy rynek pierwotny w Zabrzu oferując sprzedaż mieszkań dopasowanych do Państwa oczekiwań.

Doświadczenie

Kierujący Spółką zespół zrealizował wiele inwestycji budownictwa mieszkaniowego zarówno osiedli domów jednorodzinnych jak i budynków wielorodzinnych w południowej części Polski. W swoim dorobku ma także przedsięwzięcia hotelarskie i turystyczne na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Zorganizowaliśmy i koordynowaliśmy wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie przemysłu oraz nowych technologii przyjaznych środowisku naturalnemu. Apartamenty Zabrze – Dom pod Akacją- to nowa inwestycja idealnie wpisująca się we współczesne trendy mieszkaniowe realizowana w oparciu o najlepszej jakości materiały i ekologiczne rozwiązania.

Potrzebujesz finansowania?
Pomożemy!
Chcesz wiedzieć więcej? 

Zadzwoń: 603 201 106
Jeśli planujesz wzięcie kredytu lub chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących finansowania zakupu mieszkania zapraszamy do kontaktu.

Czekamy na Twoje pytania.
Jesteśmy zespołem opartym na wieloletnim doświadczeniu w organizacji i budowie budynków mieszkalnych wielorodzinnych i jednorodzinnych na terenie województwa śląskiego i małopolski.
Kontakt
Centrum Ekologicznego Budownictwa Mieszkaniowego sp. z o.o. 2 sp. k.
+48 603 201 106, 697 088 016
ul. Henryka Sienkiewicza 19/4; Katowice
biuro@euroinwest.eu
Wszystkie prawa zastrzeżone ©